محمد جواد کنجوری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای سیاست‌های فرهنگی، اجتماعی حوزه هنری انقلاب اسلامی فیلم‌های سینمایی در مناطق محروم کرمانشاه اکران خواهند شد. وی افزود: به غیر از اکران فیلم در پردیس سینمایی آزادی کرمانشاه، در تلاش هستیم این امکان را فراهم کنیم تا مردم مناطق محروم کرمانشاه […]

محمد جواد کنجوری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای سیاست‌های فرهنگی، اجتماعی حوزه هنری انقلاب اسلامی فیلم‌های سینمایی در مناطق محروم کرمانشاه اکران خواهند شد.

وی افزود: به غیر از اکران فیلم در پردیس سینمایی آزادی کرمانشاه، در تلاش هستیم این امکان را فراهم کنیم تا مردم مناطق محروم کرمانشاه و شهرهای دور افتاده استان کرمانشاه نیز که شرایط آمدن به مرکز استان را ندارند و تاکنون سینما نرفته‌اند، از لذت تماشای فیلم در سینما بهره مند شوند.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه تصریح کرد: در این طرح پس از هماهنگی با تهیه کنندگان و صاحبان آثار توسط واحد پخش و اکران، تجهیزات سینمایی حوزه هنری در مناطق هدف مستقر شده و مردم آن منطقه به تماشای فیلم‌های سینما می‌پردازند.

کنجوری اهداف این طرح را پخش فیلم در مناطق دورافتاده و ایجاد رضایت برای مردم محروم دانست و بیان کرد: قطعاً این برنامه می‌تواند از گسترش آسیب‌های اجتماعی در استان کرمانشاه جلوگیری کند.

وی خاطر نشان کرد: محله‌های محروم شهر کرمانشاه، شهرستان‌ها، روستاها و مناطق دورافتاده استان کرمانشاه، اماکن خاص نظیر ندامتگاه و زندان‌ها، گرمخانه‌ها و مراکز نگهداری سالمندان از دیگر مجموعه‌های هدف در این طرح است.

کنجوری به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اشاره کرد و گفت: از آنجا که سلامت آحاد مردم مهم‌ترین اولویت ماست، تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی در اینگونه برنامه‌ها از قبیل تب سنجی، فاصله گذاری اجتماعی و ضدعفونی انجام می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در هفته گذشته به منظور همدردی با هموطنان زلزله‌زده سی‌سخت، یک روز فروش فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است در سینماهای حوزه هنری در سراسر کشور برای امدادرسانی به مردم این شهر اهدا شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۲۱۰ پروژه آبرسانی روستایی در کرمانشاه در دست اقدام است