۲۳۰ نیروی عملیاتی آتش نشان در کرمانشاه آماده‌ی مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه‌ آخر سال هستند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،   رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  کرمانشاه گفت: ۲۳۰ نیروی عملیاتی  با ۴۵ دستگاه خودرو امداد و نجات و اطفاء حریق آماده ی مقابله با حوادث احتمالی […]

۲۳۰ نیروی عملیاتی آتش نشان در کرمانشاه آماده‌ی مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه‌ آخر سال هستند.

آماده باش ۲۳۰ نیروی آتش نشان در کرمانشاهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،   رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  کرمانشاه گفت: ۲۳۰ نیروی عملیاتی  با ۴۵ دستگاه خودرو امداد و نجات و اطفاء حریق آماده ی مقابله با حوادث احتمالی هستند.

 

رضایی گفت: با توجه به تجربه سال‌های گذشته ، مردم و بویژه جوانان باید در کوچه ها و خیابان‌های کم عرض از آتش زدن   لاستیک و مواد آتش زا در کنار خودرو‌های پارک شده خودداری کنند.

 

وی گفت:  پارسال در  چهارشنبه آخر سال ۱۳ موردآتش سوزی به وقوع پیوست.

 

۲۰ مورد سوختگی از ابتدای اسفندماه تاکنون در کرمانشاه

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه علت این سوختگی‌ها را استفاده از مواد آتش زا اعلام کرد و گفت : از این تعداد ۴ مورد با سوختگی شدید و قطع عضو همراه بوده است.

 

دکتر رفیعی افزود: بیشترین حوادث چهارشنبه سوری معمولا در گروه سنی ۲۰ تا ۱۱ سال اتفاق افتاده است. 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه مردم در صورت بروز هرگونه آتش سوزی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۵ و بروز هرگونه سوختگی را با شماره تلفن ۱۱۵ در میان بگذارند گفت: پارسال در چهارشنبه اخر سال ۶۹ نفر دچار سوختگی شدند.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جریمه‌های دو، پنج و ۱۰ میلیون ریالی برای تردد خودروهایغیربومی