در آستانه فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰ طرح سلامت نوروزی با هدف نظارت بیشتر بر اماکن پر تجمع، از امروز در استان کرمانشاه آغاز شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه اجرای این طرح تا پانزدهم فروردین ماه ادامه دارد، گفت: این طرح با محوریت تشدید نظارت‌ها […]

در آستانه فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰ طرح سلامت نوروزی با هدف نظارت بیشتر بر اماکن پر تجمع، از امروز در استان کرمانشاه آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه اجرای این طرح تا پانزدهم طرح سلامت نوروزی در استان کرمانشاه آغاز شدفروردین ماه ادامه دارد، گفت: این طرح با محوریت تشدید نظارت‌ها برای کاهش بیماری کرونا با حضور ۳۰۰ نفر از بازرسان در استان آغاز شده است.

دکتر مرادی با اشاره به اینکه امسال نظارت‌ها نسبت به نوروز سال گذشته شدت بیشتری خواهد داشت، افزود: هفتاد تیم بازرسی از بهداشت محیط حرفه‌ای در استان کرمانشاه فعالیت خود را در این طرح  آغاز کرده‌اند.

وی با ابراز نگرانی از مسافرت‌ها و دید و بازدید‌های نوروز خاطرنشان کرد: متأسفانه از بیست و شش فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در استان کرمانشاه بیست و پنج مورد آن‌ها سابقه مسافرت به استان‌های پرخطر داشته‌اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از مردم درخواست کرد برای حفظ سلامت خود و خانواده هایشان امسال از مسافرت رفتن و دورهمی‌های ایام نوروز جداً خودداری کنند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
احداث، بهسازی و آسفالت ۳۹ کیلومتر راه روستایی