فرهای مرزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: پنجاه و یکمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که آخرین جلسه آن در سال ۹۹ بود در سالن جلسات خانه صنعت و معدن استان برگزار شد. وی ادامه داد: در اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در سال […]

فرهای مرزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: پنجاه و یکمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که آخرین جلسه آن در سال ۹۹ بود در سالن جلسات خانه صنعت و معدن استان برگزار شد.

وی ادامه داد: در اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در سال ۹۹ در استانداری برگزار شد، مقرر شد که خانه صنعت و معدن استان ۵۰ جلسه، جهاد کشاورزی ۵۰ جلسه، اتاق اصناف ۲۵ جلسه و سازمان گردشگری ۲۵ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید جهت رفع مشکلات واحدهای صنعتی و بهبود فضای کسب و کار تشکیل شود. 

دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اضافه کرد: خانه صنعت و معدن در این راستا در پایان سال یک جلسه اضافه‌تر به عبارتی ۵۱ جلسه ستاد تهسیل و رفع موانع تولید را برگزار کرده که بالغ بر ۹۰ درصد مصوبات اجرایی شده است. 

وی یادآور شد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با هدف رفع مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران، حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی و کمک به تکمیل و راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام، تأمین مالی، تعیین تکلیف بدهی‌های معوق و همچنین رفع مشکلات مرتبط با محیط زیست، منابع طبیعی و معادن و رفع موانع صادراتی و وارداتی، امور گمرکی، بانکی، مالیاتی، بیمه‌ای و سایر امور مرتبط با بخش تولیدی در راستای استمرار و ارتقاء تولید و اشتغال از جمله وظایف و اختیارات این ستاد است.

مرزی درپایان از تمامی اعضای اصلی کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و دستگاه‌های اجرایی که همکاری لازم را در برگزاری منظم این جلسات را داشته‌اند تشکر و قدردانی کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خبر خوش از علی انصاریان

انتهای پیام/پ