به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، بهرام فاضلی‌زاد با اشاره به برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان کرمانشاه، اظهار داشت: در انتخابات خانه مطبوعات ۱۹ کاندیدا شرکت کرده‌اند. وی افزود: صلاحیت این افراد با توجه به عضویت آن‌ها در خانه مطبوعات محرز بوده و تنها […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، بهرام فاضلی‌زاد با اشاره به برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان کرمانشاه، اظهار داشت: در انتخابات خانه مطبوعات ۱۹ کاندیدا شرکت کرده‌اند.

وی افزود: صلاحیت این افراد با توجه به عضویت آن‌ها در خانه مطبوعات محرز بوده و تنها با بارگزاری گواهی عدم سوءپیشینه و سایر مدارک لازم در این انتخابات کاندیدا شده‌اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مجازی انتخابات خانه مطبوعات استان، خاطرنشان کرد: این انتخابات صبح روز چهارشنبه ۲۴ دی‌ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ برگزار می‌شود.

فاضلی‌زاد با تاکید بر نظارت بر انتخابات ریاست خانه مطبوعات استان کرمانشاه، گفت: هیأت مدیره اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضایی از خانه مطبوعات استان کرمانشاه بر این انتخابات نظارت کامل دارند.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان کرمانشاه به صورت همزمان با هشت استان، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نظارت مستقیمی بر این انتخابات دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: امیدواریم نتیجه نهایی این انتخابات به سود اصحاب رسانه و مطبوعات استان باشد و خانه مطبوعات در راستای سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
معاون وزیر صنعت: با ارز 4200 تومانی مخالف بوده وهستم