ایسنا/کرمانشاه پویش خرید کفش برای دانش‌آموزان نیازمند کرمانشاه با تهیه ۱۰ هزار جفت کفش به کار خود پایان داد و توزیع این کفش‌ها پیش از آغاز سال جدید شروع شد. هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، امروز(۲۷ اسفند) در حاشیه مراسم اهدای این ۱۰ هزار جفت کفش گفت: از چند هفته گذشته پویش خرید کفش برای دانش […]

ایسنا/کرمانشاه پویش خرید کفش برای دانش‌آموزان نیازمند کرمانشاه با تهیه ۱۰ هزار جفت کفش به کار خود پایان داد و توزیع این کفش‌ها پیش از آغاز سال جدید شروع شد.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، امروز(۲۷ اسفند) در حاشیه مراسم اهدای این ۱۰ هزار جفت کفش گفت: از چند هفته گذشته پویش خرید کفش برای دانش آموزان محروم استان شروع شد و خوشبختانه با همت مردم خیر استان بیش از ۱۰ هزار جفت کفش برای افراد نیازمند و بویژه دانش آموزان مناطق محروم استان تهیه شد.

وی افزود: در این طرح مدیران، کارخانجات و شرکت های مختلف مشارکت کردند و حتی یک ریال هم از اعتبارات دولتی هزینه نشد و این کفش ها تماما از محل کمک های خیران تهیه شده است.

وی افزود: سهمیه هر شهرستان از این تعداد کفش مشخص شده که با نظارت فرمانداران در میان افراد بی بضاعت و دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: برای خریداری این تعداد کفش بیش از ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خدمت رسانی خادمیاران کرمانشاهی در پویش «سفره‌ای به وسعتایران»