ایسنا/کرمانشاه رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: نباید از انتخابات و صندوق رای ناامید شد. حسین خوش اقبال در نشست با اعضای ستاد انتخابات شهرستان کنگاور با بیان اینکه انتخابات همواره منشا تحول در کشور بوده تاکید کرد: هجمه ها و تبلیغات روانی معاندان نشان می‌دهد که انتخابات در ایران پویایی و اثرگذاری بالایی داشته […]

ایسنا/کرمانشاه رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: نباید از انتخابات و صندوق رای ناامید شد.

حسین خوش اقبال در نشست با اعضای ستاد انتخابات شهرستان کنگاور با بیان اینکه انتخابات همواره منشا تحول در کشور بوده تاکید کرد: هجمه ها و تبلیغات روانی معاندان نشان می‌دهد که انتخابات در ایران پویایی و اثرگذاری بالایی داشته است.

وی با اشاره به جایگاه رای و نظر مردم در قانون اساسی، دیدگاه‌های امام(ره) و مقام معظم رهبری، اظهار کرد: حق انتخابگری و مشارکت متعلق به آحاد ملت و منشا اثر در عالی ترین و مهمترین ارکان نظام و مولفه های پایداری نظام اسلامی بوده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه مردم پشتیبانی خود را بارها از نظام اسلامی به اثبات رسانده اند، تاکید کرد: مردم برای پاسداری از خون شهدا و آرمانهای امام راحل و حفظ انقلاب اسلامی، این بار هم نسبت به اهمیت و جایگاه انتخابات حتما اهتمام خواهند داشت.

وی در ادامه انتخابات شوراهای شهر و روستا را نیز حائز اهمیت دانست و گفت: انتخابات شوراها می تواند با حضور افراد متخصص، مردم مدار و دلسوز نقطه عطفی برای بازگشت شوراها به جایگاه شایسته خود باشد.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دلایل ترک‌خوردگی میوه‌ها قبل از برداشت چیست؟