قهرمان شاهی  اظهار داشت: تعزیرات حکومتی مرجع بازرسی و نظارت نیست بلکه مرجع رسیدگی به تخلفات است در واقع پرونده هایی که توسط بازرسان اتاق اصناف و سازمان صمت تشکیل می‌ شود در تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و اخیراً آرای بسیار خوبی در این راستا صادر شده است. مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان […]

قهرمان شاهی  اظهار داشت: تعزیرات حکومتی مرجع بازرسی و نظارت نیست بلکه مرجع رسیدگی به تخلفات است در واقع پرونده هایی که توسط بازرسان اتاق اصناف و سازمان صمت تشکیل می‌ شود در تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و اخیراً آرای بسیار خوبی در این راستا صادر شده است.

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه تصریح کرد: کشتارگاهی به دلیل گران فروشی ۵ میلیارد تومان محکوم شد و تعدادی از واحدهای مرغداری بین ۳۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان به دلیل عرضه خارج از شبکه مرغ جریمه شدند.

شاهی بیان کرد: در راستای برخورد با احتکار روغن هم بازرسی های مشترکی انجام گرفته و کشفیات خوبی داشته ایم.

وی افزود: شعبه سیار تعزیرات حکومتی صبح و عصر فعال است و بازرسی مشترک با دیگر دستگاه‌ها نیز انجام می گیرد و اخبار آن در فضای مجازی منتشر می‌شود.

شاهی خاطرنشان کرد: در بازرسی های مشترک مایحتاج عمومی مردم نظیر مرغ، گوشت قرمز، روغن، آجیل و خشکبار مورد بازرسی قرار می گیرد.

وی عنوان کرد: مردم می‌توانند موارد تخلف از طریق سامانه ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ یا ۱۲۴ گزارش دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد و تیم بازرسی در محل حضور یابد.مرصاد

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نیمه اول استقلال و نساجی با تساوی به پایان رسید