به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، همزمان با ایام فاطمیه، پیکر مطهر یکی از شهدای گمنام تازه تفحص شده در ستاد فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه به خاک سپرده شد.  شهید گمنامی که در ستاد فرماندهی انتظامی استان به خاک سپرده شد، ۲۳ ساله و در تک دشمن، سال ۱۳۶۷ در منطقه زبیدات به درجه رفیع […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، همزمان با ایام فاطمیه، پیکر مطهر یکی از شهدای گمنام تازه تفحص شده در ستاد فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه به خاک سپرده شد. 

شهید گمنامی که در ستاد فرماندهی انتظامی استان به خاک سپرده شد، ۲۳ ساله و در تک دشمن، سال ۱۳۶۷ در منطقه زبیدات به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

وجود شهدای گرانقدر باعث افتخار و برکت است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، وجود آن‌ها را باعث افتخار، عزت، اقتدار و برکت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد.

سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: شهدای گرانقدر مظهر رشادت و استقامت کشور هستند که جان پاک خود را در راه ارزش های اسلام و انقلاب فدا کرده و روح تسلیم ناپذیری مقابل استکبار و ظلم را در جامعه جاری کردند.

وی با بیان اینکه درهای شهادت همواره در کشور ما باز بوده است، افزود: تا زمانی که روحیه ایثار و شهادت در جامعه حکمفرما باشد دشمنان هرگز کاری از پیش نخواهند برد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه یاد و خاطره شهدای گمنام را نیز گرامی داشت و گفت: آن‌ها را می‌توان شهدای خوشنامی دانست که عطر حضورشان مشام را می نوازد و حضورشان باعث همبستگی و اتحاد می‌شود.

جاویدان تصریح کرد: امروز ستاد انتظامی کرمانشاه مفتخر به حضور شهید گرانقدری است که پیکر مطهرش پس از ۳۲ سال تفحص شده و به فضل الهی همکاران ما در جوار این بنده پاک و مخلص خداوند با توان مضاعف‌تری خدمتگزار مردم خواهند بود.

انتهای پیام/پ

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف محموله کولرگازی قاچاق در پاوه