به گزارش خبرگزاری مهر، شهرام کرمی اظهار کرد: یک باند بزرگ کلاهبرداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در کرمانشاه متلاشی شد و اکثر اعضای آن دستگیر شدند. وی افزود: این باند با غصب عناوین دولتی و حکومتی مردم را اغوا کرده و به بهانه دریافت وام‌های کم بهره و بلند مدت از آنها مبالغی […]

به گزارش خبرگزاری مهر، شهرام کرمی اظهار کرد: یک باند بزرگ کلاهبرداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در کرمانشاه متلاشی شد و اکثر اعضای آن دستگیر شدند.

وی افزود: این باند با غصب عناوین دولتی و حکومتی مردم را اغوا کرده و به بهانه دریافت وام‌های کم بهره و بلند مدت از آنها مبالغی را دریافت می‌کردند.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: در رابطه با این پرونده هشت نفر دستگیر شده و یک نفر هم متواری است و این پرونده ۱۲۰ نفر شاکی دارد.

کرمی با بیان اینکه متهمین این پرونده عناوین اتهامی مختلفی دارند، بیان کرد: علاوه بر اینکه غصب عناوین دولتی و حکومتی مجازات حبس را به دنبال دارد، این متهمین به دلیل اتهامات دیگری همچون معاملات ربوی، کلاهبرداری، حمل و نگهداری سلاح سرد، مشروبات الکلی و … به صورت جدا مجازت خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: پس از دستگیری دیگر متهم، این پرونده تکمیل شده و به دادگاه ارسال می‌شود و با صدور رأی نهایی، برای پرداخت مطالبات مالباختگان اقدام می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه از مردم خواست تا هشیاری خود را در برابر چنین پیشنهادات اغوا کننده‌ای حفظ کنند، گفت: مردم نسبت به این مسئله حساس باشند که اگر فردی علناً اعلام کرد به دستگاه‌های دولتی و حاکمیتی و انقلابی متصل است، قصد چنین فردی کلاهبرداری و اخاذی است.

کرمی تاکید کرد: پرونده این کلاهبرداری به صورت قاطع در دستگاه قضائی استان کرمانشاه رسیدگی می‌شود و نتایج آن بعد بعد از صدور حکم دادگاه اعلام می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مبارزه شیمیایی با علف‌های هرز در مزارع غلات کرمانشاه