به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمودرضا نیازی امروز در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه ماسک مشمول استاندارد اجباری نیست، اظهار داشت: سازمان استاندارد به دلیل شرایط کرونایی روی تدوین استاندارد اجباری ماسک تجدیدنظر کرد. وی ادامه داد: هم اکنون یک واحد تولیدی ماسک در کرمانشاه درخواست استاندارد کرده که در حال پیگیری هستیم […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمودرضا نیازی امروز در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه ماسک مشمول استاندارد اجباری نیست، اظهار داشت: سازمان استاندارد به دلیل شرایط کرونایی روی تدوین استاندارد اجباری ماسک تجدیدنظر کرد.

وی ادامه داد: هم اکنون یک واحد تولیدی ماسک در کرمانشاه درخواست استاندارد کرده که در حال پیگیری هستیم و با دریافت آن، اولین واحد تولیدی کشور خواهد بود که نشان استاندارد اخذ کرده است.

مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه گفت: ماسک تولیدی زیر نظارت معاون غذا و دارو دانشگاه و وزارت بهداشت است و این سازمان در این زمینه دخالتی ندارد.

نیازی ادامه داد: در حال حاضر سه واحد اکسیژن طبی در استان زیر نظارت اداره کل استاندارد است و روزانه ۹۰۰ کپسول ۱۰ کیلوگرمی را شارژ می‌کند، کنترل مستمری بر خلوص گاز آن‌ها داریم.

وی به بازدید از تجهیزات اکسیژن ساز بیمارستان‌های فارابی، امام رضا (ع) و گلستان هم اشاره‌ای داشت و گفت: در قالب گشت‌های مشترک بر کیفیت محصولات بهداشتی و محصولات ضدعفونی کننده نیز نظارت داریم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اگر سردرد شدید چه دمنوش هایی بخورید؟