رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنج شنبه آخرسال در کرمانشاه خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری گفت: همزمان با روز پنج شنبه آخرسال و با توجه به بسته بودن درب آرامستان‌ها در شهر‌های استان بصورت مقطعی و در معابر منتهی به آرامستان‌ها […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنج شنبه آخرسال در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری گفت: همزمان با روز پنج شنبه آخرسال و با توجه به بسته اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنج شنبه آخرسال در کرمانشاهبودن درب آرامستان‌ها در شهر‌های استان بصورت مقطعی و در معابر منتهی به آرامستان‌ها محدودیت‌هایی اعمال می‌شود.

وی افزود: محدودیت‌های تردد در مسیر‌های منتهی به مزار شهدا و آرامستان‌ها از ساعت ۷ صبح اجرا و تا زمان عادی شدن وضعیت ترافیکی اعمال می‌شود.

سرهنگ شیری خاطرنشان کرد: در شهر کرمانشاه در صورت افزایش تردد‌ها و غیر عادی شدن ترافیک، در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام (ره) از تقاطع شهید غیرتمند، میدان ارتش و مسیر غرب به شرق چهار راه سیلو به سمت میدان شهدا بصورت مقطعی محدودیت تردد اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهور کرمانشاه اظهار داشت: ترافیک ورودی به میدان شهدا از سمت بلوار آریاشهر نیز با هدایت از طریق راست گرد به لاین شرقی بزرگراه امام (ره) هدایت خواهد شد.

وی گفت: محدودیت ورود به آرامستان‌ها در راستای حفظ سلامت عمومی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا اعمال و از ورود افراد به صورت سواره و پیاده جلوگیری می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
از کرونای "هندی" چه می‌دانید؟