استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به قدرت بالای سرایت ویروس انگلیسی، ممکن است یک فرد آلوده به راحتی رنگ یک شهر را از آبی به زرد و یا نارنجی تغییر دهد و شرایط بحرانی شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در آخرین نشست ستاد کرونای استان در سال […]

استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به قدرت بالای سرایت ویروس انگلیسی، ممکن است یک فرد آلوده به راحتی رنگ یک شهر را از آبی به زرد و یا نارنجی تغییر دهد و شرایط بحرانی شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در آخرین نشست ستاد کرونای استان در سال ۹۹ فرد مبتلا به کرونای انگلیسی می‌تواند وضعیت یک شهر را بحرانی کندگفت: شیوع کرونای مرگبار انگلیسی، شرایط بسیار سختی را در کشور پدید آورده و با توجه به این وضعیت از مردم عزیز ایران خواهشمندیم امسال هم به کرمانشاه نیایند.

وی افزود: از کسانی که اقوام و آشنایانی در کرمانشاه دارند نیز تقاضای جدی داریم که به استان نیایند، زیرا با توجه به قدرت بالای سرایت ویروس انگلیسی، ممکن است یک فرد آلوده رنگ یک شهر را از آبی به زرد و یا نارنجی عوض کند.

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: از فرمانداران توقع می‌رود به خاطر حفظ سلامت مردم، با کسانی که پروتکل‌ها را نادیده می‌گیرند، قاطعانه برخورد کنند در غیر این صورت ممکن است به سرنوشت خوزستان دچار شویم.

بازوند خاطرنشان کرد: با توجه به حاد شدن وضعیت کرونا در برخی شهرستان‌ها و استان‌های همجوار، مردم باید با جدیت بسیار بیشتری توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.

وی اظهار داشت: هرچند کشور ما علاوه بر بحران کرونا با تحریم‌های ظالمانه هم روبرو بود، ولی با شکل گیری یک انسجام ملی فراگیر حول محور رهبر معظم انقلاب، توانستیم با رعایت توصیه های بهداشتی  کرونایی و شکل گیری پویش‌های کمک‌های مومنانه در زمینه کنترل بحران بسیار موفق‌تر از کشور‌های بزرگ عمل کنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
محفل مجازی «ربیع القرآن» در کرمانشاه برگزار شد