با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودرو‌های عمومی، در ۹ ماه اخیر ۴ هزار و ۳۰۰ دستگاه خودروی عمومی در استان کرمانشاه دوگانه سوز شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر۵۰۰ دستگاه خودرو عمومی دیگر نیز در […]

با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودرو‌های عمومی، در ۹ ماه اخیر ۴ هزار و ۳۰۰ دستگاه خودروی عمومی در استان کرمانشاه دوگانه سوز شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: در دوگانه سوز شدن رایگان ۴ هزار و ۳۰۰ خودروی عمومی در کرمانشاهحال حاضر۵۰۰ دستگاه خودرو عمومی دیگر نیز در نوبت دوگانه‌سوز شدن رایگان قرار دارند.

یاسمی افزود: بدلیل استقبال شهروندان از طرح مذکور، تعداد کارگاه‌های دوگانه سوز کردن خودرو‌ها در استان کرمانشاه به ۱۱ کارگاه افزایش پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مالکان خودرو‌های عمومی می‌توانند با مراجعه به سامانه GCR.NIOPDC.IR در طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودرویشان ثبت‌نام و نوبت تبدیل دریافت کنند.

مدیر منطقه کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون وارد فاز دوم اجرای این طرح شده ایم، گفت: فاز دوم این طرح شامل دوگانه‌سوز کردن خودرو‌های مسافربر شخصی و آژانس‌های زیر پوشش نظارتی وزارت کشور یا شهرداری‌ها می‌شود.

روزانه بیش از ۹۰۰ هزار مترمکعب گاز سی‌ان‌جی از طریق ۷۶ جایگاه عرضه سوخت گاز طبیعی در استان کرمانشاه توزیع می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیروزی طلایی پوشان در دربی اصفهان/ شاگردان نوید کیا موقتا صدرنشین شدند