به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فر‌های مرزی دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت : پنجاه و یکمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که آخرین جلسه آن در سال ۹۹ بود در سالن جلسات خانه صنعت و معدن استان برگزار شد. او گفت : در اولین […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فر‌های مرزی دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت : پنجاه و یکمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که آخرین جلسه آن در سال ۹۹ بود در سالن جلسات خانه صنعت و معدن استان برگزار شد.

او گفت : در اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در سال ۹۹ در استانداری برگزار شد، مقرر شد که خانه صنعت و معدن استان ۵۰ جلسه، جهاد کشاورزی ۵۰ جلسه، اتاق اصناف ۲۵ جلسه و سازمان گردشگری ۲۵ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید جهت رفع مشکلات واحد‌های صنعتی و بهبود فضای کسب و کار تشکیل شود.

دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه افزود: خانه صنعت و معدن در این راستا در پایان سال یک جلسه اضافه‌تر به عبارتی ۵۱ جلسه ستاد تهسیل و رفع موانع تولید را برگزار کرده که بالغ بر ۹۰ درصد مصوبات اجرایی شده است.

او افزود: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با هدف رفع مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران، حل و فصل مشکلات واحد‌های تولیدی و کمک به تکمیل و راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام، تأمین مالی، تعیین تکلیف بدهی‌های معوق و همچنین رفع مشکلات مرتبط با محیط زیست، منابع طبیعی و معادن و رفع موانع صادراتی و وارداتی، امور گمرکی، بانکی، مالیاتی، بیمه‌ای و سایر امور مرتبط با بخش تولیدی در راستای استمرار و ارتقاء تولید و اشتغال از جمله وظایف و اختیارات این ستاد است.

مرزی از تمامی اعضای اصلی کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و دستگاه‌های اجرایی که همکاری لازم را در برگزاری منظم این جلسات را داشته‌اند تشکر و قدردانی کرد .

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازسازی بقعه "احمدبن‌اسحاق" تا 3 ماه آینده به اتماممی‌رسد

انتهای پیام/د