چند روز پیش بود که فرزاد حاتمی مهاجم سابق استقلال و کنونی پیکان با حضور در باشگاه آبی پوش خواهان دریافت ۱۰۰ میلیون تومان طلبش از سال ها قبل شد. حاتمی بعد از خروج از باشگاه استقلال در حالی که ترجمه حکم کمیته انضباطی را در دست داشت اعلام کرد مدیران باشگاه استقلال و مددی […]

 چند روز پیش بود که فرزاد حاتمی مهاجم سابق استقلال و کنونی پیکان با حضور در باشگاه آبی پوش خواهان دریافت ۱۰۰ میلیون تومان طلبش از سال ها قبل شد.

حاتمی بعد از خروج از باشگاه استقلال در حالی که ترجمه حکم کمیته انضباطی را در دست داشت اعلام کرد مدیران باشگاه استقلال و مددی مدیرعامل باشگاه گفته که پولی ندارد به او بدهد و قصد دارد شکایتش را به کنفدراسیون فوتبال آسیا بفرستد.

حالا اما احمدمددی مدیرعامل استقلال می گوید دیداری با فرزاد حاتمی نداشته است. او امشب درباره حاتمی گفت: «من شنیدم آقای حاتمی چه حرفهایی زده است. اما باور کنید که آنروز من اصلا ایشان را ندیدم. کاش او کمی زمان می گذاشت و می ماند تا با هم ملاقات کنیم. الان هم از او دعوت می کنم که به باشگاه تشریف بیاورد و با هم صحبت کنیم.»

مددی افزود: «مسئول دفتر من نیز به من نگفت که آقای حاتمی تشریف آورده اند. اگر متوجه می شدم که او به باشگاه آمده وقت می گذاشتم و حتما با ایشان صحبت می کردم.»

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دربی اول سال به کام ذوب‌آهن/ ۶ گل هدیه نوروزی همشهری به سپاهان