محمد ربیعی عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اراک اظهار کرد:  نزدیک به ۵۰ روز است که باشگاه درخواست تمدید قرارداد داده بود،  بررسی‌های زیادی در این مدت داشتیم و پس از جلساتی که برگزار شد و هدف‌گذاری‌هایی که صورت گرفت، در نهایت منجر به اجرای پروژه بلندمدتی شد که خودم […]

محمد ربیعی عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اراک اظهار کرد:  نزدیک به ۵۰ روز است که باشگاه درخواست تمدید قرارداد داده بود،  بررسی‌های زیادی در این مدت داشتیم و پس از جلساتی که برگزار شد و هدف‌گذاری‌هایی که صورت گرفت، در نهایت منجر به اجرای پروژه بلندمدتی شد که خودم سال گذشته آن را آغاز کرده بودم.

به گزارش فرتاک نیوز،وی با بیان اینکه از مربیانی است که کمتر باشگاه عوض کرده است، تصریح کرد: مدیران مس نسبت به من لطف دارند و از حسن نیت آنان خرسندم و از مهر و محبت مردم رفسنجان کمال تشکر را دارم.

سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: ما به دنبال تثبیت تیم در لیگ برتر هستیم که امیدوارم به نحو خوبی آن را انجام دهیم و پله پله بالا برویم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان بیان کرد: در دور رفت  مقابل اراکی‌ها خودم سرمربی بودم، بازیکنانی که الان در اراک حضور دارند، زمان من اضافه شدند. از یک طرف دیگر، به رسول خطیبی برای نتایج نیم‌فصل خسته نباشید می‌گویم و برای منصوریان آرزوی موفقیت دارم.

ربیعی بازی فردا بازی سخت، مهم و تأثیرگذار دانست و افزود: تیم ما در مسیر برنامه‌ریزی و پیشرفت قدم می‌گذارد و هر چقدر جلوتر می‌رویم، سعی می‌کنیم تیم را قوی‌تر کنیم.

وی با ابراز نگرانی بابت نداشتن چند بازیکن برای دیدار فردا گفت: برای فردا ۱۷ نفر هستیم که این مسئله ما را با مشکل روبه‌رو خواهد کرد، اما واقف هستم که بازیکنانم می‌توانند سربلند از زمین خارج شوند.

وی بیان داشت: نورمحمدی، عقیل کعبی و قائم اسلامی‌خواه را نداریم، در کنار این بازیکنان، ۴،۵ نفر از تیم خارج شده و به جای آنها بازیکنان دیگری اضافه شده‌اند که هنوز به شرایط خودشان نرسیده‌اند و یک بازیکن بومی اضافه شده است و جمعاً ۱۸ نفر هستیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شوکی بزرگ به تیم سعودی