حجت الاسلام علی محمد لروند ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: متأسفانه در استان کرمانشاه احترامی به ائمه جمعه با عنوان بزرگان یک شهر گذاشته نمی‌شود. وی با اشاره به سفر اخیر رئیس قوه قضائیه به استان کرمانشاه، افزود: در این سفر و در جلسه‌ای که با حضور آیت الله رئیسی برگزار […]

حجت الاسلام علی محمد لروند ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: متأسفانه در استان کرمانشاه احترامی به ائمه جمعه با عنوان بزرگان یک شهر گذاشته نمی‌شود.

وی با اشاره به سفر اخیر رئیس قوه قضائیه به استان کرمانشاه، افزود: در این سفر و در جلسه‌ای که با حضور آیت الله رئیسی برگزار شد، حتی از ۲ نفر از امامان جمعه اهل سنت و تشیع به نمایندگی از ائمه جمعه سراسر استان کرمانشاه دعوت نشد.

امام جمعه شهرستان کنگاور ائمه جمعه را نخبگان یک شهر دانست و گفت: بی احترامی به شأن و جایگاه ائمه جمعه با دعوت نشدن آن‌ها به جلسات نخبگان استان کرمانشاه و معاون اول رئیس جمهور در کرمانشاه ادامه یافت.

لروند با بیان اینکه ائمه جمعه با درد دل‌ها و مشکلات مردم را آشنا بوده و می‌توانند آن‌ها را به گوش مسئولان نظام از جمله رئیس قوه قضائیه برسانند، تاکید کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نبود جا در سالن جلسات شهدای دولت استانداری کرمانشاه به دلیل بیماری کرونا با وجود دعوت و حضور جمع زیادی از مدیران استانی بهانه خوبی نیست.

وی با گلایه از وعده‌های عمل نشده مسئولان افزود: در جلسه‌ای با حضور استاندار کرمانشاه قرار شد کارخانه چغندر قند در شهرستان کنگاور ساخته شود، امروز تنها اسمی از آن وجود داشته و هیچ خبری از ساخت آن نیست.

لروند به موضوع خصوصی سازی اشاره کرد و گفت: قرار بود سیلوهای سه شهرستان کرمانشاه، کنگاور و سنقر و کلیایی بر اساس مصوبه دولت به بخش خصوصی واگذار شود که به دلایل اشکالات و تخلفات، روند واگذاری سیلوهای کرمانشاه و سنقر لغو شده و متأسفانه تنها سیلوی کنگاور با وجود اشکالات به بخش خصوصی واگذار شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شهر فروشی در تهران وجود دارد/ روند کمیسیون ماده 100 باید تغییر کند

امام جمعه شهرستان کنگاور افزود: در این شهرستان یک صد و ۳۶ رزمایش مواسات برگزار شده که برگزاری این تعداد رزمایش در کشور بی نظیر است.