نشستی به منظور نقش اثر گذار فعالان جبهه فرهنگی در بیت امام جمعه کرمانشاه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: امروز مکتب و تفکر سید الشهدا در زندگی مردم و مسلمانان جهان نهادینه شده […]

نشستی به منظور نقش اثر گذار فعالان جبهه فرهنگی در بیت امام جمعه کرمانشاه برگزار شد.

تجلیل از فعالان فرهنگی استان کرمانشاهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: امروز مکتب و تفکر سید الشهدا در زندگی مردم و مسلمانان جهان نهادینه شده است و باید با پیروی از ائمه (ع) ادامه دهنده راه اسلام ناب محمدی (ص) باشیم.

آیت الله علما افزود : ترس غرب و استکبار جهانی از فناوری هسته ای نیست بلکه آنها از اقتدار ، خودباوری و  خود اتکایی ایران در عرصه های مختلف به ستوه آمده اند.

سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه هم با اشاره به اینکه دشمنان این نظام به دنبال تهی کردن جوانان از اعتقادات و انگیزه های انقلابی هستند افزود: امروز به برکت قرآن و مردمی آگاه ، بصیر و همیشه در صحنه ایران کشوری مقتدر است و در عرصه های مختلف حرف برای گفتن دارد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرونا بلای جان ژیمناستیک کرمانشاه/ از 8000 ورزشکار به 200ورزشکار رسیده‌ایم