به گزارش خبرگزاری فارس در کرمانشاه، آیین اهدای ۲ هزار و ۷۰۰ بسته مواد غذایی بین نیازمندان که از محل کمک‌های مردمی توسط هلال احمر استان کرمانشاه، امروز برگزار شد. نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: یکی از تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری پویش مردمی برای هدایت کمک‌های مؤمنانه […]

به گزارش خبرگزاری فارس در کرمانشاه، آیین اهدای ۲ هزار و ۷۰۰ بسته مواد غذایی بین نیازمندان که از محل کمک‌های مردمی توسط هلال احمر استان کرمانشاه، امروز برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: یکی از تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری پویش مردمی برای هدایت کمک‌های مؤمنانه مردم و هدایت آن‌ها برای رسیدن به دست نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا بود که با قدرت و جرأت می‌توان اذعان کرد در دنیا بی‌نظیر بود.

آیت‌الله مصطفی علما افزود: لبیک مردم به فرمان مقام معظم رهبری باعث شد، این پویش‌های مؤمنانه در سپاه، ارتش، هلال احمر، اوقاف، ستاد اجرایی فرمان امام و … هم شکل گرفته و کمک‌های بسیار ارزشمندی توسط این نهادهای انقلابی به نیازمندان اهدا شود.

وی با تشکر و تقدیر از زحمات و تلاش‌های قاطبه پزشکان، پرستاراران و کادر درمان بیمارستان‌ها، تصریح کرد: در این امر مهم همه مردم و مسئولان دست در دست هم و در راستای فرامین مقام معظم رهبری حرکت کردند و شاهد هستیم که که این گونه کمک‌های مؤمنانه در تمام دنیا بی‌نظیر است.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
این 3 گناه سبب نزول بلا می‌شود