از چند هفته قبل تحویل ساینا فیس لیفت با تیپ S آغاز شده است. حال سایپا برنامه دارد تا نسخه دو رنگ این سدان را به بازار عرضه کند. ساینا SR از نظر فنی تفاوتی با نسخه S ندارد و در بحث ظاهری با بدنه دو رنگ و ترکیب مشابه به کوییک آر به بازار […]

از چند هفته قبل تحویل ساینا فیس لیفت با تیپ S آغاز شده است. حال سایپا برنامه دارد تا نسخه دو رنگ این سدان را به بازار عرضه کند. ساینا SR از نظر فنی تفاوتی با نسخه S ندارد و در بحث ظاهری با بدنه دو رنگ و ترکیب مشابه به کوییک آر به بازار می آید. این خودرو به جای رینگ فولادی دارای رینگ آلومینیومی است و گفته می شود تا در نسخه های تجاری مانند کوییک آر، ساینا SR هم تزیینات دکوراتیو متفاوتی نسبت به نمونه S داشته باشد. پسوند SR مخفف عبارت انگلیسی استاندارد و رنگین کمان ( Rainbow ) است.

ساینا فیس لیفت خودرویی است که در تیپ های S ،SR و G به بازار معرفی شده است. سایپا ساینا S و SR به پیشرانه ۱٫۵ لیتری تنفس طبیعی مجهز است و ۸۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه یورو ۵ بوده و جعبه دنده ۵ سرعته دستی توان آن را به چرخ های جلوی ساینا فیس لیفت می رساند. دو کیسه هوا، چراغ روشنایی روز، تهویه الکتریکی، سیستم صوتی MP3 و USB، سنسور پارک عقب، سامانه BCM، نمایشگر و دستیار تعویض دنده GSI، ترمز ABS، EBD و BAS، دریچه گاز برقی و… از جمله امکانات تیپ پایه ساینا فیس لیفت است. در سایپا ساینا G تریم داخلی جدیدی را شاهد هستیم و نمایشگر لمسی، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، سنسور نور، تریم داخلی چرم و پارچه، بلوتوث، دوربین عقب و… بر روی آن نصب شده است.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
در سال 99 شاهد راه اندازی پروژه های بزرگ در کرمانشاه بودیم /40 درصد صادرات به عراق از طریق مرزهای کرمانشاه انجام می شود