اوبامیانگ پس از اینکه یکشنبه گذشته برای بازی برابر تاتنهام، دیر به ورزشگاه رسید، از سوی میکل آرتتا، سرمربی توپچی ها، از ترکیب اصلی تیم کنار گذاشته شد. به گزارش فرتاک نیوز،روز گذشته آرتتا در صحبت های خود به این موضوع اشاره کرد که او و اوبامیانگ این مسئله را بین خود حل کرده اند […]

اوبامیانگ پس از اینکه یکشنبه گذشته برای بازی برابر تاتنهام، دیر به ورزشگاه رسید، از سوی میکل آرتتا، سرمربی توپچی ها، از ترکیب اصلی تیم کنار گذاشته شد.

به گزارش فرتاک نیوز،روز گذشته آرتتا در صحبت های خود به این موضوع اشاره کرد که او و اوبامیانگ این مسئله را بین خود حل کرده اند و مهاجم آرسنال نیز می گوید که ترجیح می دهد هر چه زودتر این موضوع را پشت سر گذاشته و به فراموشی بسپرد.

اوبامیانگ گفت: “در مورد وضعیت خودم من با سرمربی صحبت کردم و همه چیز الان دیگر حل شده است و ما از این مسئله عبور کرده ایم.

هنوز کارهای برای انجام هست. ما همه می دانیم که فصل پیش برابر آنها چه اتفاقی رخ داد. ما بعد از بازی رفت در موقعیت محکمی بودیم اما کار آنها را تمام نکردیم و بابت آن خیلی بد مجازات شدیم.

آن ماجرا تاثیر بدی روی ما داشت. پذیرفتنش خیلی سخت بود. فکر می کردیم که صعود کرده ایم و بعد شانس صعود از ما گرفته شد. برای من هم شکست در آن بازی بسیار دردآور و سخت بود.

نمی توانیم اجازه دهیم دوباره همان اتفاق تکرار شود.باید از برتری خود استفاده کنیم، مراقب حریف باشیم، اما بازی خودمان را بکنیم و برای پیروزی به میدان برویم و به این ترتیب صعود خواهیم کرد.”

آرتتا نیز درباره مشکلات پیش آمده با اوبامیانگ گفت:”بله ما با یکدیگر صحبت کردیم و همه چیز به شکلی کاملاً مثبت حل شده است بنابراین رو به جلو حرکت می کنیم. البته او برای بازگشت به ترکیب اصلی باید در بالاترین سطح عملکرد خود قرار گیرد و هیچ استثنایی وجود ندارد. ما سعی خواهیم کرد که یک تیم کاملاً رقابتی برای پیروز شدن تشکیل دهیم.”

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
از تلاش بازیکنانم راضی هستم/این برد را به روح شهید سپاسی تقدیم می کنیم