محمد حیدری بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ترافیک روانی در تمامی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه برقرار بوده که بیانگر این است که مردم توجه لازم را به کاهش سفرهای خود به منظور کاهش بیماری کرونا را داشته‌اند. وی افزود: نیروهای پلیس راه استان کرمانشاه در کنار دستگاه‌های امدادی و […]

محمد حیدری بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ترافیک روانی در تمامی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه برقرار بوده که بیانگر این است که مردم توجه لازم را به کاهش سفرهای خود به منظور کاهش بیماری کرونا را داشته‌اند.

وی افزود: نیروهای پلیس راه استان کرمانشاه در کنار دستگاه‌های امدادی و خدمات‌رسان در تمامی محورهای مواصلاتی این استان مستقر بوده تا بستری ایمن برای تردد مردم فراهم شود.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا تصریح کرد: ورود خودرو با پلاک‌های شهرهای نارنجی و قرمز به شهرهای زرد و آبی ممنوع است، لذا مسیر همدان به کرمانشاه، کامیاران به کرمانشاه و حمیل به کرمانشاه از این نظر به شدت کنترل می‌شود.

وی به آمار تصادفات یازده ماهه ابتدایی سال ۹۹ اشاره کرد و گفت: ۲۸۴ نفر در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه در مدت مذکور جان خود را از دست داده که بیشترین تصادفات به دلیل سرعت و سبقت غیرمجاز بوده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کلاهبرداری مجازی به بهانه ی کمک به نیازمندان