دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: هنوز برای رسیدن به ترکیب اصلی ۲-۳ ماه وقت داریم و طی این مدت هر بازیکنی شانس دارد. برای عوض کردن تصمیمم در دعوت کردن بازیکنان مشکلی ندارم. ان‌شاءالله لیست تیم ملی فردا اعلام می‌شود. باید بپذیریم جای اشتباهی در مسابقات مقدماتی نداریم. امیدوارم برخلاف اردوی پیش […]

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: هنوز برای رسیدن به ترکیب اصلی ۲-۳ ماه وقت داریم و طی این مدت هر بازیکنی شانس دارد. برای عوض کردن تصمیمم در دعوت کردن بازیکنان مشکلی ندارم. ان‌شاءالله لیست تیم ملی فردا اعلام می‌شود. باید بپذیریم جای اشتباهی در مسابقات مقدماتی نداریم. امیدوارم برخلاف اردوی پیش رو که ۴-۵ بازیکن را نداریم، در اردوی خرداد همه بازیکنان را داشته باشیم.

اسکوچیچ در ادامه صحبت های خود گفت: مطمئن باشید آدم شجاع و ریسک‌پذیری هستم و برای چالش پیش روی تیم ملی آماده‌ام.با کیفیتی که بازیکنان دارند می‌توانیم مردم را خوشحال کنیم. در کنفرانس ویدئویی AFC سفت و محکم برخورد کردم تا فکر نکنند ساده لوح هستیم.رقبا هیچ راه فراری از مواجه با ما ندارند؛ چه در ایران، چه در بحرین.

او درباره سال ۹۹ گفت: در سال ۹۹ فقط منتظر بودیم که ببینیم اتفاقات ما را به کدام سمت می‌برد!

سرمربی تیم ملی فوتبال در پایان گفت: هیچ‌وقت جدی برای یادگیری زبان فارسی اقدام نکردم چون فکر می‌کردم دوره حضورم در ایران کوتاه باشد. تجربه پریدن از روی آتش، سیزده به در و عید نوروز را در ایران دارم. در چنین ایامی دلم برای خانواده خودم تنگ می‌شود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
راه برون‌رفت از موج چهارم کرونا کدام است؟