روزنامه الریاضیه خبر داده است که محمد خبرانی مدافع الاهلی که به دلیل آسیب دیدگی بازی اخیر تیمش را از دست داده است، باید تحت عمل زانو قرار بگیرد. به گفته الریاضیه این مدافع که عضو تیم ملی عربستان نیز هست، پس از انجام عمل جراحی به حداقل یک ماه استراحت مطلق برای ریکاوری و […]

روزنامه الریاضیه خبر داده است که محمد خبرانی مدافع الاهلی که به دلیل آسیب دیدگی بازی اخیر تیمش را از دست داده است، باید تحت عمل زانو قرار بگیرد.

به گفته الریاضیه این مدافع که عضو تیم ملی عربستان نیز هست، پس از انجام عمل جراحی به حداقل یک ماه استراحت مطلق برای ریکاوری و توانبخشی نیاز دارد و به همین ترتیب او ادامه رقابت های لیگ حرفه ای عربستان و لیگ قهرمانان آسیا را از دست خواهد داد.

این بازیکن به دلیل درد شدید در ناحیه زانو، از لیست الاهلی برای دیدار چند روز گذشته مقابل النصر خط خورد و حالا به گفته کادرپزشکی الاهلی، این بازیکن باید زانویش را به تیغ جراحان بسپارد.

پس از عکسبرداری های به عمل آمده از زانوی خبرانی در بیمارستان جده، مشخص شد این بازیکن باید در ناحیه زانو عمل پاکسازی غضروف را انجام دهد.

الاهلی بجز این بازیکن، چهار مدافع دیگر در پست او به نام های محمد آل فتیل، وطلال عبسی، وعبد الباسط هندی، ومعتز هوساوی را در اختیار دارد.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف سه عدد مین عمل نکرده در سرپل ذهاب/وقوع یک سانحه رانندگیدر محور اسلام آبادغرب