به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، چند روز پیش (۲۰ دی‌ماه) با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، حادثه‌ای منجر به فوت در محله گلستان کرمانشاه، گزارش می‌شود که بلافاصله ماموران کلانتری ۲۲ بهمن در محل حاضر می‌شوند. براساس این گزارش، در بررسی‌های به عمل آمده از سوی ماموران مشخص می‌شود که دختر ۱۷ ساله خانواده […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، چند روز پیش (۲۰ دی‌ماه) با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، حادثه‌ای منجر به فوت در محله گلستان کرمانشاه، گزارش می‌شود که بلافاصله ماموران کلانتری ۲۲ بهمن در محل حاضر می‌شوند.

براساس این گزارش، در بررسی‌های به عمل آمده از سوی ماموران مشخص می‌شود که دختر ۱۷ ساله خانواده به نام روژینا شیخی‌فر برای تعویض لامپ، وارد بالکن شده که ناگهان تعادل خود را از دست می‌دهد؛ پدر ۴۷ ساله  این دختر نیز که در نزدیکی وی حضور دارد، با مشاهده صحنه و اینکه دخترش در آستانه سقوط است برای نجات وی اقدام می‌کند.

متاسفانه در این کش و قوس، روژینای ۱۷ ساله به‌همراه پدرش (بهزاد شیخی‌فر) از بالکن منزل که در طبقه پنجم آپارتمان مسکونی قرار داشته به پائین پرتاب می‌شوند و طی آن پدر خانواده به علت شدت جراحت وارده جان خود را از دست می‌دهد و دختر مصدوم خانواده به بیمارستان طالقانی کرمانشاه، منتقل می‌شود.

براساس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، در بامداد امروز روژینا که در این سانحه دلخراش و غیرقابل پیش‌بینی با تایید پزشکان متخصص دچار مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده نیکوکارش برای نجات جان همنوعان دیگرش به ملکوت اعلی پیوست.

پیکر روژینا امروز برای انجام اهدای عضو به تهران منتقل شده است و قرار است پس از بازگشت به کرمانشاه احتمالا در جوار پدرش در باغ فردوس کرمانشاه به خاک سپرده شود.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
11 بازیکن اصلی فولاد مقابل السد