به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فرزاد الماسی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان کنگاور، اظهار داشت: در پیک سوم کرونا که طی آذرماه با آن روبه رو بودیم، تعداد بستری‌ها در بیمارستان شهرستان به ۶۴ نفر رسید و به طور متوسط فوتی‌های روزانه حداقل یک نفر داشتیم.بود. […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فرزاد الماسی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان کنگاور، اظهار داشت: در پیک سوم کرونا که طی آذرماه با آن روبه رو بودیم، تعداد بستری‌ها در بیمارستان شهرستان به ۶۴ نفر رسید و به طور متوسط فوتی‌های روزانه حداقل یک نفر داشتیم.بود.

وی ادامه داد: پس از ابلاغ طرح مدیریت اپیدمی بیماری کووید ۱۹ به شیوه محله محور و خانواده محور به نام طرح سردار شهید سلیمانی کمیته‌های چهارگانه ما تشکیل شد که در قالب ۷۹ تیم شروع به فعالیت کردند.

فرماندار کنگاور تصریح کرد: پس از فعالیت کمیته‌ها، اعمال محدودیت‌ها و همچنین کمک و همراهی مردم خوب و فهیم شهرستان شاهد کنترل بیماری بودیم که در حال حاضر تعداد بسترها به ۶ نفر رسیده و بیش از ۱۰ روز هم است که از بیماران کرونایی فوتی نداشته‌ایم.

الماسی اضافه کرد: این کاهش آمارها گواه رعایت پروتکل‌ها است که از شهروندان می‌خواهیم همانگونه که در پیک سوم بیماری با ما همراهی و همکار خوبی داشتند این همراهی را ادامه دهند تا شاهد پیک چهارم و موج بعدی نباشیم.

وی از فعال بودن تیم نظارتی خبر داد و گفت: نظارت‌ها همچنان با دقت بیشتری ادامه دارد تا ماه‌های پایانی سال‌جاری با کمترین مبتلایان و فوتی‌های سپری کنیم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف بیش از ۸ کیلوگرم مواد مخدر در هرسین