به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمانشاه؛ سعید طلوعی اظهار داشت: امروز و همزمان با تحویل سال نو، سه مسیر از تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی شامل زیرگذر شمال به جنوب، زیرگذر جنوب به شمال و رمپ شرق به جنوب افتتاح خواهد شد. وی با بیان اینکه اگر شرایط جوی […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمانشاه؛ سعید طلوعی اظهار داشت: امروز و همزمان با تحویل سال نو، سه مسیر از تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی شامل زیرگذر شمال به جنوب، زیرگذر جنوب به شمال و رمپ شرق به جنوب افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه اگر شرایط جوی مهیا باشد، مسیر شرق به به شمال نیز در ابتدای خرداد ماه افتتاح خواهد شد افزود: بهره‌برداری از این مسیرها عیدی مجموعه شهرداری کرمانشاه به مردم و مسافران است که در بدترین شرایط اقتصادی و شیوع ویروس کرونا صورت می‌گیرد.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه افتتاح این تقاطع سبب رفع ترافیک در این ناحیه خواهد شد تصریح کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی، بزرگترین پروژه عمرانی سال ۹۹ در سطح کشور است.

طلوعی گفت: برآورد اولیه مالی این پروژه ۱۲۰ میلیارد تومان بوده که اکنون با توجه به شرایط اقتصادی و تورم، به مبلغی در حدود ۱۵۰ میلیارد تومان رسیده است.

انتهای پیام/۸۳۲/س

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۳ استان در پایین‌ترین سطح رعایت پروتکل‌های بهداشتی/وضعیترعایت در اماکن "عمومی" و "صنایع"