به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: یکی از علل مخدوش شدن چهره زیبای شهرها به ویژه در ایام نوروز وجود معتادان متجاهر، افراد کارتن خواب، متکدیان فاقد سرپناه و خرده فروشان است. وی افزود: در همین راستا و با فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰، پلیس طرح ویژه مقابله با این افراد را اجرایی […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: یکی از علل مخدوش شدن چهره زیبای شهرها به ویژه در ایام نوروز وجود معتادان متجاهر، افراد کارتن خواب، متکدیان فاقد سرپناه و خرده فروشان است.

وی افزود: در همین راستا و با فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰، پلیس طرح ویژه مقابله با این افراد را اجرایی و برای این کار با دیگر دستگاه‌های مسئول همچون دستگاه قضائی و کمپ‌های ترک اعتیاد هماهنگی‌های لازم را به عمل آورده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: تلاش‌ها برای شکل‌گیری مناسب فضای عمومی شهر در ایام نوروز است تا شهروندان کرمانشاهی و مسافران احتمالی نوروزی چهره زیبایی از استان کرمانشاه در ذهن داشته باشند.

وی ادامه داد: در ایام نوروز پلیس تمامی مسائل امنیتی را مد نظر داشته و تنها روی یک یا چند موضوع خاص تمرکز نمی‌کند تا برخی سوءاستفاده گران مانند اراذل و اوباش و اشرار و سارقان نتوانند اقدام هنجارشکنانه‌ای را انجام دهند.

جاویدان گفت: بیش از چهار هزار مأمور انتظامی، راه و راهور کار برقراری امنیت سطح شهر، جاده‌ها و معابر را برعهده داشته و ۲۶ ایستگاه پلیس برای کمک و راهنمایی شهروندان مستقر شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رسانه‌ نقش مهمی در ترغیب مردم به مشارکت حداکثری در انتخاباتدارد