سعید طلوعی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز و همزمان با تحویل سال نو، سه مسیر از تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی شامل زیرگذر شمال به جنوب، زیرگذر جنوب به شمال و رمپ شرق به جنوب افتتاح خواهد شد. وی با بیان اینکه اگر شرایط جوی مهیا باشد مسیر شرق به شمال […]

سعید طلوعی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز و همزمان با تحویل سال نو، سه مسیر از تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی شامل زیرگذر شمال به جنوب، زیرگذر جنوب به شمال و رمپ شرق به جنوب افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه اگر شرایط جوی مهیا باشد مسیر شرق به شمال در ابتدای خردادماه ۱۴۰۰ افتتاح خواهد شد، افزود: بهره برداری از این مسیرها عیدی مجموعه شهرداری کرمانشاه به مردم و مسافران است که در بدترین شرایط اقتصادی و شیوع ویروس کرونا صورت می‌گیرد.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه افتتاح این تقاطع باعث رفع ترافیک در این ناحیه خواهد شد، تصریح کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی، یکی از بزرگترین پروژه‌های عمرانی سال ٩٩ در سطح کشور است.

طلوعی ادامه داد: برآورد اولیه مالی این پروژه یک صد و ۲۰ میلیارد تومان بوده که اکنون با توجه به شرایط اقتصادی و تورم، به مبلغی حدود یک صد و ۵۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی ادامه داد: با بهره‌برداری از این سه مسیر تردد فقط یک مسیر ترددی و راست‌گردهای این تقاطع باقی می‌ماند که هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
معبر جدید کیهانشهر به نام شهید "سرابیان" نامگذاری شد