شهنار حق‌پرست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص وضعیت جوی استان طی روزهای آینده، اظهار داشت: روزهای زمستانی سرد و بدون بارشی را تجربه می‌کنیم. وی ادامه داد: تا روز پنجشنبه شرایط نسبتا پایداری بر جو منطقه مستقراست، آسمان بدون ابر، وزش باد غالبا ملایم و در اوایل روز هم آلاینده‌های […]

شهنار حق‌پرست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص وضعیت جوی استان طی روزهای آینده، اظهار داشت: روزهای زمستانی سرد و بدون بارشی را تجربه می‌کنیم.

وی ادامه داد: تا روز پنجشنبه شرایط نسبتا پایداری بر جو منطقه مستقراست، آسمان بدون ابر، وزش باد غالبا ملایم و در اوایل روز هم آلاینده‌های شهری را تجربه می‌کنیم و دمای شبانه هم تا پایان هفته روند افزایشی دارد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: به دنبال این وضعیت سامانه‌ای ناپایدار از اواخر روز پنجشنبه جو منطقه را متاثر می‌کند و ما می‌توانیم نوید بارش را در روز جمعه برای هم‌استانی‌ها داشته باشیم.

وی تصریح کرد: پیامدهای این سامانه ناپایدار وزش باد نسبتا شدید و بارش برف و باران در سطح استان خواهد بود و اما بارش در روز جمعه به خصوص در نواحی اورامانات نمود بیشتری دارد.

حق‌پرست ادامه داد: حداقل دمای امروز استان کرمانشاه به پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر رسید و پیش‌بینی می‌شود حداکثر دمای امروز شهر به ۱۵ درجه سانتی‌گراد برسد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مهمترین مولفه در ترويج فرهنگ درختكاری مشارکتمردم است