فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق تابلو‌های راهنمایی حاشیه جاده‌ها در کرمانشاه خبر داد و گفت: این فرد به ارتکاب ۲۴ فقره سرقت اعتراف کرده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت تابلو‌های راهنما و علائم رانندگی نصب شده در جاده […]

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق تابلو‌های راهنمایی حاشیه جاده‌ها در کرمانشاه خبر داد و گفت: این فرد به ارتکاب ۲۴ فقره سرقت اعتراف کرده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت تابلو‌های راهنما دستگیری سارق تابلو‌های راهنمایی در کرمانشاهو علائم رانندگی نصب شده در جاده ها، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در همین رابطه ماموران پاسگاه قزانچی حین گشت زنی به شخصی برخورد کردند که در حال سرقت تابلو‌های راهنما در محور کرمانشاه -کامیاران بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: ماموران با دیدن این صحنه نسبت به دستگیری فرد سارق اقدام و در خودروی وانت او ۸ عدد تابلوی راهنما کشف کردند.

سردار جاویدان با اشاره به اعتراف متهم به ارتکاب ۲۴ فقره سرقت در این زمینه، از معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۵۰۰۰ تومان تخفیف دولتی به شرط کرونا!