مهاجم تیم تراکتور که این فصل با ۸ گل زده، برترین گلزن این تیم محسوب می‌‌شود، در بازی این هفته این تیم ۴۵ دقیقه در زمین حضور داشت اما در ابتدای نیمه دوم جای خود را به پیمان بابایی داد. این اتفاق در حالی رخ داد که عباس زاده در بازی قبلی تراکتور مقابل نساجی […]

مهاجم تیم تراکتور که این فصل با ۸ گل زده، برترین گلزن این تیم محسوب می‌‌شود، در بازی این هفته این تیم ۴۵ دقیقه در زمین حضور داشت اما در ابتدای نیمه دوم جای خود را به پیمان بابایی داد.

این اتفاق در حالی رخ داد که عباس زاده در بازی قبلی تراکتور مقابل نساجی یکی از گل های تیمش را به ثمر رسانده بود و امید اصلی گلزنی تیم سرخپوش تبریزی نیز محسوب می‌شد.

اما نکته مهم، اتفاقی است که پس از مسابقه رخ داد. به نظر می‌رسد عباس زاده پس از بازی با کادرفنی تراکتور درگیری لفظی داشته که با دخالت اعضای تیم این مسئله حل و فصل شده است.

او همچنین با خروج از گروه رسمی بازیکنان و اعضای تیم تراکتور به این موضوع واکنش نشان داد تا نارضایتی اش را به شکلی دیگر هم نشان داده باشد.

این در حالی است که وساطت برخی از اعضای تیم برای منصرف کردن عباس زاده و بازگشتش به گروه تاکنون نتیجه ای نداشته و احتمال دارد او در تمرین هم شرکت نکند.

باید دید واکنش باشگاه تراکتور به این موضوع چه خواهد بود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
«بعثت» گام نخست را محکم برداشت؛ برای قهرمانیآمده‌ایم