پپه، ستاره پرتغالی پورتو، در جریان دیدار امروز این تیم مقابل پورتیموننز دچار مصدومیت و زمین مسابقه را ترک کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دست به یک شگفتی بزرگ زد و موفق شد تیم پرستاره یوونتوس را در مجموع دو بازی رفت و برگشت حذف کند […]

پپه، ستاره پرتغالی پورتو، در جریان دیدار امروز این تیم مقابل پورتیموننز دچار مصدومیت و زمین مسابقه را ترک کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دست به یک شگفتی بزرگ زد و موفق شد تیم پرستاره یوونتوس را در مجموع دو بازی رفت و برگشت حذف کند تا به جمع هشت تیم پایانی رقابت های چمپیونزلیگ صعود کرده باشد.

یکی از مهم ترین دلایل صعود تیم سرجیو کونسیسائو به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان عملکرد خیره کننده مدافع پرتغالی و ۳۸ ساله این تیم یعنی پپه به شمار می‌آمد. جایی که این بازیکن نمایش درخشانی در دو بازی رفت و برگشت ارائه داد و زمینه‌ساز صعود پورتو به مرحله بعدی شد.

با این حال در جریان دیدار امشب پورتو برابر پورتیموننز یک اتفاق شوکه کننده برای تیم کونسیسائو رخ داد؛ جایی که پپه در نیمه اول بازی و در حالی که برخوردی با کسی نداشت دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که پورتو باید در فاصله کمتر از سه هفته دیگر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف چلسی برود و غیبت احتمالی پپه می تواند یک کابوس برای آنها تلقی شود. این در حالی است که مهدی طارمی نیز در مسابقه رفت به دلیل محرومیت غایب خواهد بود.

88

00

77

99

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
استاندار کرمانشاه مانند یک نماینده برای توسعه اورامانات تلاشکرده است