تصادف در جاده کندوان جان ۲ زن و یک مرد را گرفت. رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از تصادف ۲ دستگاه خودرو سواری در جاده کندوان این خبر داد و گفت که در جریان این حادثه ۲ نفر کشته شدند. امیرحسین عسگرزاده عصر شنبه افزود : این حادثه ساعت ۱۴ امروز در چهار کیلومتری شهر […]

تصادف در جاده کندوان جان ۲ زن و یک مرد را گرفت.

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از تصادف ۲ دستگاه خودرو سواری در جاده کندوان این خبر داد و گفت که در جریان این حادثه ۲ نفر کشته شدند.

امیرحسین عسگرزاده عصر شنبه افزود : این حادثه ساعت ۱۴ امروز در چهار کیلومتری شهر مرزن آباد از سمت دزدبن رخ داد و طی آن خودروی سواری لکسوس با یک دستگاه سمند با چهار سرنشین در این منطقه با هم برخورد کردند.

وی گفت: به دلیل شدت تصادف ۲ زن حدود ۳۰ ساله و یک مرد حدود ۴۰ ساله که سرنشین خودروی سمند بودند در دم جان باختند و ۲ دختر هشت و ۱۵ ساله مصدوم شدند و راننده سواری لکسوس نیز از ناحیه پا زخمی شد.

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس افزود : امدادگران این جمعیت در قالب سه تیم شامل ۲ تیم نجات و رهاسازی پایگاه لارک و آزاد راه و یک تیم امدادی بلافاصله برای رها سازی سرنشینان سمند و کمک به محل اعزام شدند و عملیات بیرون کشیدن جسد ۲ زن و و مرد کشته شده با تلاش نیروهای امداد و نجات هلال احمر در کمترین زمان انجام شد.

وی گفت که سه مصدوم این حادثه بلافاصله توسط اورژانس هلال احمر و فوریت های پزشکی ۱۱۵ به بیمارستان طالقانی چالوس انتقال یافتند.

او افزود : علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آتش در کمین میدان‌بار قدیمی کرمانشاه/ دادستان: بازسازی محلبه فوریت اجرا شود