کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس از دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل سری آ رضایت دارد. به گزارش فرتاک ورزشی، یوونتوس فصل گذشته و زیر نظر مائوریتسیو ساری برای نهمین فصل متوالی عنوان قهرمانی سری آ را از آن خود کرد و کریستیانو رونالدو، ستاره گلزن و پرتغالی نقش مهمی در حاصل شده این هدف داشت. […]

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس از دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل سری آ رضایت دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یوونتوس فصل گذشته و زیر نظر مائوریتسیو ساری برای نهمین فصل متوالی عنوان قهرمانی سری آ را از آن خود کرد و کریستیانو رونالدو، ستاره گلزن و پرتغالی نقش مهمی در حاصل شده این هدف داشت. بعد از برگزاری یک نظرسنجی میان بازیکنان حاضر در سری آ، کریستیانو رونالدو عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته را دریافت کرده و این جایزه را از آن خود کرد. ستاره پرتغالی در ادامه مدعی شد بازیکنان یوونتوس تا پایان فصل با تمام وجود تلاش خواهند کرد.

کریستیانو رونالدو گفت: “از زمان انتقالم به یوونتوس و ورودم به ایتالیتا برای دومین بار برنده جایزه بهترین بازیکن فصل سری آ شد و نمی توانم از این خوشحال تر بوده و احساس غرور و افتخار داشته باشم. از اتحادیه بازیکنان، باشگاه یوونتوس، هم تیمی های خود و هواداران تیم بسیار ممنون هستم.

من می خواهم به تمام جهان یوونتوس قول دهم که ما تا روز آخر به تلاش خود ادامه خواهیم داد زیرا هنوز هم در کنار هم می توانیم دلایلی برای جشن گرفتن این فصل داشته باشیم. متحد تا پایان.”

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شکست بدموقع مهابادی