محمود رضا مرادی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: رنگ بندی جدید شهرستان‌های استان کرمانشاه از سوی دانشگاه علوم پزشکی اعلام شده است که با تغییر وضعیت شهرستان گیلانغرب از شرایط آبی به زرد کرونایی تعداد شهرستان‌های زرد به ۹ افزایش یافت. وی به تشریح شهرستان‌های زرد استان کرمانشاه پرداخت و افزود: […]

محمود رضا مرادی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: رنگ بندی جدید شهرستان‌های استان کرمانشاه از سوی دانشگاه علوم پزشکی اعلام شده است که با تغییر وضعیت شهرستان گیلانغرب از شرایط آبی به زرد کرونایی تعداد شهرستان‌های زرد به ۹ افزایش یافت.

وی به تشریح شهرستان‌های زرد استان کرمانشاه پرداخت و افزود: شهرستان‌های کرمانشاه، گیلانغرب، اسلام آباد غرب، سرپل ذهاب، پاوه، کنگاور، سنقر و کلیایی، هرسین و صحنه در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شهرستان‌های آبی را برشمرد و تصریح کرد: شهرستان‌های قصرشیرین، دالاهو، ثلاث باباجانی، جوانرود، روانسر شهرستان‌های آبی استان کرمانشاه هستند.

مرادی با اشاره به محدودیت‌های مشاغل در شرایط آبی، زرد و قرمز کرونایی خاطر نشان کرد: در وضعیت زرد مشاغل سطح چهار، وضعیت نارنجی مشاغل سطح سه و چهار و در شرایط قرمز تمام مشاغل غیر از مشاغل ضروری تعطیل خواهند بود.

وی با بیان محدودیت‌های تردد خودروها در شرایط نارنجی و قرمز بیان کرد: همچنین ورود خودروهای غیربومی و خروج خودروهای بومی به شهرستان‌های نارنجی و قرمز ممنوع خواهد بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رعایت پروتکل های کرونایی در کرمانشاه بین 56 تا 65 درصداست