رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از استقرار ۱۰۰ گشت پلیس در جاده‌های استان به منظور اجرای طرح نوروزی پلیس خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری با اشاره به روان بودن وضعیت ترافیکی همه محور‌های مواصلاتی استان گفت: مسیر کرمانشاه – صحنه، کرمانشاه – اسلام آبادغرب و اسلام آبادغرب […]

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از استقرار ۱۰۰ گشت پلیس در جاده‌های استان به منظور اجرای طرح نوروزی پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری با اشاره به روان بودن وضعیت ترافیکی همه محور‌های استقرار ۱۰۰ گشت پلیس در محور‌های مواصلاتی کرمانشاهمواصلاتی استان گفت: مسیر کرمانشاه – صحنه، کرمانشاه – اسلام آبادغرب و اسلام آبادغرب – پل دختر در ۴۸ ساعت اخیر پرترددترین راه‌های استان بوده اند.

وی افزود: ورود خودرو‌هایی که پلاک آن‌ها مربوط به شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی است به استان کرمانشاه ممنوع می‌باشد و تردد این خودرو‌ها از طریق سامانه هوشمند رصد و در صورت ورود اعمال قانون می‌شوند.

رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه طی روز‌های ۲۹ و ۳۰ اسفند، ۴۰ دستگاه خودرو در محور‌های کرمانشاه به علت ارتکاب تخلف اعمال قانون شده اند، خاطرنشان کرد: این تعداد وسیله نقلیه متخلف علاوه بر اعمال قانون به صورت ساعتی نیز توقیف و پس از ارشاد، اجازه تردد به آن‌ها داده شده است.

سرهنگ حیدری همچنین از وقوع ۱۴ سانحه جرحی طی ۴۸ ساعت گذشته در محور‌های استان خبر داد و گفت: در این سوانح ۲۲ نفر زخمی شده اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه هفته خود را بدون فوتی کرونا آغاز کرد