به مناسبت سال نو و همزمان با اعیاد شعبانیه بیش از ۲۵۰۰ بسته کمک معیشتی به همت بنیاد علوی در بین نیامندان شهرستان سرپل‌ذهاب توزیع شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، امام جمعه سرپل‌ذهاب درحاشیه توزیع این بسته‌های معیشتی گفت: امروز پنجمین مرحله از کمک‌های مومنانه نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی […]

به مناسبت سال نو و همزمان با اعیاد شعبانیه بیش از ۲۵۰۰ بسته کمک معیشتی به همت بنیاد علوی در بین نیامندان شهرستان سرپل‌ذهاب توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، امام جمعه سرپل‌ذهاب درحاشیه توزیع این بسته‌های معیشتی گفت: امروز پنجمینتوزیع ۲ هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان سرپلذهابی مرحله از کمک‌های مومنانه نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی و قرارگاه جهادی جاوید الاثر متوسلیان در شهرستان سرپل ذهاب توزیع شد.

حجت الاسلام فاطمی نسب افزود: تاکنون توسط این نهاد بیش از ۶هزار بسته کمک معیشتی و ۴ هزار و ۵۰۰ کارت هدیه نقدی در بین خانواده‌های نیازمند و اقشاری که از بیماری کرونا آسیب دیده اند، توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی و نیرو‌های ارزشی و انقلابی در شهرستان منشأ خیر و برکات بسیاری شده و در عرصه‌های مختلف گام‌های بزرگ و موثری را برداشته اند.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برنامه درسی روز سه‌شنبه ۳۰ دی مدرسه تلویزیونی