پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی در حالی به پایان رسید که چند ستاره لژیونر نظیر مهدی ترابی و شهریار مغانلو به لیگ برتر بازگشتند اما سعید عزت اللهی باوجود چند پیشنهاد ترجیح داد که در فوتبال دانمارک بماند و همچنان پیراهن وایله را برتن کند. عزت اللهی که ۷ سال پیش با پیوستن به تیم […]

پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی در حالی به پایان رسید که چند ستاره لژیونر نظیر مهدی ترابی و شهریار مغانلو به لیگ برتر بازگشتند اما سعید عزت اللهی باوجود چند پیشنهاد ترجیح داد که در فوتبال دانمارک بماند و همچنان پیراهن وایله را برتن کند.

عزت اللهی که ۷ سال پیش با پیوستن به تیم پایه اتلتیکو مادرید، دوران حرفه ای فوتبالش در اروپا را آغاز کرد، در این مدت اغلب تحت قرارداد باشگاه رستوف بود اما پیراهن ۷ تیم را پوشید و بازی در اسپانیا، روسیه، انگلستان، بلژیک و حالا دانمارک را تجربه کرده است.

در این مدت گمانه زنی های زیادی درباره آینده فوتبال او وجود داشت و بسیاری تصور می‌کردند که عزت اللهی به پیشنهادات پرسپولیس، استقلال و تراکتور پاسخ مثبت خواهد داد اما این اتفاق هرگز رخ نداد و حالا او در گفتگو با خبرنگار ما، گفته که «مذاکره ای با باشگاه های ایرانی» انجام نداده است.

او که خود را همچنان هوادار ملوان بندرانزلی می‌داند، در این باره توضیح می‌دهد: «چیزی که باعث نشد پا پس بکشم این بود که فکر میکردم هنوز می‌توانم در فوتبال اروپا ادامه بدهم و هنوز مسیرهایی پیش رویم هست و دوست داشتم خودم را به چالش بکشم. همیشه صحبت های محتلف و شایعات نقل و انتقالاتی درباره باشگاه های بزرگ و بازیکنان بزرگ هست اما مذاکره رسمی با من نشده و خیلی تیم ها لطف داشتند که بصورت تلفنی یا شفاهی پیگیر وضعیت شدند و خواستند ببیند تحت چه شرایطی هستند که من توضیحاتی دادم و تشکر کردم. شاید یک روزی هم بخواهم به فوتبال ایران برگردم که قطعا دست من نیست و هرکسی در فوتبال امکان دارد در آن واحد مسیر فوتبالی اش عوض شود.»

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازگشت ۱۵۱ هکتار به اراضی ملی کرمانشاه/ از ۱۵۰۰ ساخت و سازغیرمجاز جلوگیری شد

سعید عزت اللهی هافبک ۲۶ ساله فوتبال ایران تا تابستان سال ۲۰۲۳ میلادی با وایله بولدکلاب قرارداد دارد و در واقع حتی پس از جام جهانی قطر و جام ملت های چین نیز باید با هماهنگی این باشگاه، جدا شود و به نظر می‌رسد تا پیش از سی سالگی، به فوتبال ایران برنگردد.