به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمودرضا نیازی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص مسئله استاندارد آسانسورهای برقی، اظهار داشت: از سال ۸۸ در استان کرمانشاه به صورت ویژه تمامی آسانسورهای برقی مورد رصد قرار گرفت به گونه‌ای که پایان کار ساختمان توسط شهرداری منوط به تایید ایمنی آسانسور‌ است. وی ادامه داد: طی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمودرضا نیازی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص مسئله استاندارد آسانسورهای برقی، اظهار داشت: از سال ۸۸ در استان کرمانشاه به صورت ویژه تمامی آسانسورهای برقی مورد رصد قرار گرفت به گونه‌ای که پایان کار ساختمان توسط شهرداری منوط به تایید ایمنی آسانسور‌ است.

وی ادامه داد: طی ۱۰ ماه گذشته از سال جاری یک‌هزار و ۴۶۰ بازرسی از آسانسورها شده و توسط شرکت‌ها ۵۸۴ تایید صلاحیت صادر شده است.

مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه ادامه داد: در حوزه بیمارستان بیش از ۶۰ درصد تاییدیه گرفتن که همین تاییدیه خود بیش از ۲۱۲ آیتم برای آسانسورها دارد.

وی در بحث بازدیدهای استاندارد از بازار مصرف، گفت: طی ۱۰ ماه گذشته بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ بازرسی از کالاهای مشمول استاندار اجباری صورت گرفته که به بیش از ۵۷۰ مورد تخلف رسیدگی شده است.

نیازی از شهروندان خواست، هنگام خرید کالای مورد نیاز به منظور اطمینان از اصالت علامت روی کالا کد ۱۰ رقمی ذیل علامت استاندارد را به ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال کنند.

انتهای پیام/پ

 


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش ۱۶ درصدی سطح زیر کشت چغندر قند بهاره در استانکرمانشاه