کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه برگزاری نظرسنجی‌های هفتگی خود، این بار اقدام به برپایی یک همه‌پرسی در خصوص بهترین سیو سنگربانان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ کرده است. در این نظرسنجی، نام حامد لک نیز در کنار سایر دروازه‌بانان دیده می‌شود. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل مهار ضربه پنالتی مایکون مدافع […]

کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه برگزاری نظرسنجی‌های هفتگی خود، این بار اقدام به برپایی یک همه‌پرسی در خصوص بهترین سیو سنگربانان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ کرده است.

در این نظرسنجی، نام حامد لک نیز در کنار سایر دروازه‌بانان دیده می‌شود. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل مهار ضربه پنالتی مایکون مدافع النصر در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نام حامد لک را در فهرست بهترین سیوهای این رقابت‌ها قرار داده است.

سایت AFC درخصوص علت حضور لک در این نظرسنجی نوشته است: حامد لک در هفت مسابقه فقط دو گل دریافت کرد و این بازیکن ۲۹ ساله سهم بزرگی در راهیابی پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ داشت.

علاوه بر حامد لک، سنگربانان النصر عربستان، اولسان هیوندای کره جنوبی، چیانگرای یونایتد و ویسل کوبه در این نظرسنجی حضور دارند.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تجلیل از خدمت یاران رضوی در استان کرمانشاه