امروز دو تیم الریان و الغرافه دومین دیدار نیمه نهایی جام اووردو قطر را برابر هم برگزار کردند که در پایان تیم الریان موفق شد با نتیجه سه بر صفر برابر حریف خود به پیروزی برسد و به مسابقه فینال راه یابد، یوهان بولی(دو گل) و محمد جمعه گل‌های تیم الریان را به ثمر رساند. […]

 امروز دو تیم الریان و الغرافه دومین دیدار نیمه نهایی جام اووردو قطر را برابر هم برگزار کردند که در پایان تیم الریان موفق شد با نتیجه سه بر صفر برابر حریف خود به پیروزی برسد و به مسابقه فینال راه یابد، یوهان بولی(دو گل) و محمد جمعه گل‌های تیم الریان را به ثمر رساند. تیم الریان در دیدار فینال مقابل الوکره قرار خواهد رفت که نسبت به این دیدار، می‌تواند مسابقه آسان‌تری برای شاگردان بلان باشد.

شجاع خلیل زاده مدافع ایرانی از ابتدا در ترکیب الریان حضور داشت و در پست مدافع راست برای تیمش بازی کرد. پستی که شاید در تیم ملی نیز او در دیدار دوستانه با سوریه تجربه کند.

جام اووردو قطر یکی از جام‌های فوتبال قطر است که از نظر بین‌المللی اهمیت زیادی ندارد و  فدراسیون فوتبال قطر برای اینکه تیم‌های قطری بازی‌های بیشتری در طول سال انجام بدهد این مسابقات را برگزار می.کند که تیم‌های السد و الدحیل در این مسابقات بازیکنان اصلی خود را استراحت دادند و نتوانستند هیچکدام به جمع ۴ تیم برتر راه پیدا کنند.

01584120

01584119

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رمز پیروزی ملت ایران وحدت و یکپارچگی است