سرهنگ «علی اکبر خسروی» با اعلام این خبر، بیان داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی منجر به فوت در محور «مرزن آباد» شهرستان «چالوس»، ماموران انتظامی و پلیس راه سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند. وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های […]

سرهنگ «علی اکبر خسروی» با اعلام این خبر، بیان داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی منجر به فوت در محور «مرزن آباد» شهرستان «چالوس»، ماموران انتظامی و پلیس راه سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، به علت برخورد شدید خودرو سواری لگسوز با خودرو سواری سمند در لحظات اولیه تحویل سال نو، راننده و سرنشین جوان خودرو سمند از اعضای یک خانواده در دم جان باختند.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس بااشاره به مصدومیت ۳ نفر دیگر در این سانحه رانندگی ، اظهار کرد: برابر اعلام کارشناسان پلیس راه علت وقوع حادثه، تجاوز از سرعت مطمئنه و تجاوز به چپ و نقض ماده ۱۲۱ آئین نامه راهور از سوی راننده خودروی لگسوز اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ خسروی ضمن هشدار به مسافران اعلام داشت: از شتابزدگی و عجله در رانندگی جداً پرهیز کنند و قبل از شروع سفر و رانندگی استراحت کامل داشته تا نوروز را به کام خود ودیگران تلخ نکنند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حضور دوباره رونالدو در ترکیب یوونتوس