به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  مهدی مجرب با اشاره به وجود ۳۲۰ داروخانه در سطح استان گفت: از این تعداد ۳۸ داروخانه بصورت شبانه روزی فعالیت دارند. او با اشاره به فعالیت داروخانه‌های شبانه روزی در تمام ایام تعطیلات نوروز، گفت: داروخانه‌های روزانه هم در این ایام در روز‌های کاری و […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  مهدی مجرب با اشاره به وجود ۳۲۰ داروخانه در سطح استان گفت: از این تعداد ۳۸ داروخانه بصورت شبانه روزی فعالیت دارند.

او با اشاره به فعالیت داروخانه‌های شبانه روزی در تمام ایام تعطیلات نوروز، گفت: داروخانه‌های روزانه هم در این ایام در روز‌های کاری و غیرتعطیل فعالیت خواهند داشت و تنها در تعطیلات رسمی تعطیل خواهند بود.

مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیان کرد: در حال حاضر ۲۵ داروخانه شبانه روزی در سطح شهرستان کرمانشاه و ۱۳ داروخانه دیگر در سطح یازده شهرستان دیگر استان فعال هستند که در ایام نوروز خدمات رسانی خواهند داشت.

مجرب گفت: دو شهرستان دالاهو و ثلاث باباجانی تنها شهرستان‌هایی هستند که داروخانه شبانه روزی ندارند، بنابراین در تعطیلات نوروزی با هماهنگی‌های صورت گرفته داروخانه‌های روزانه بصورت شیفت بندی در تمام تعطیلات نوروز خدمات رسانی خواهند داشت.

مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: همچنین در سایر شهرستان‌ها در صورت نیاز با صلاحدید رییس مرکز بهداشت شهرستان، داروخانه‌های روزانه برای خدمات رسانی بهتر در تعطیلات رسمی نوروز هم شیفت بندی خواهند شد.

مجرب یادآور شد: با فعالیت داروخانه‌های شبانه روزی و شیفت بندی داروخانه‌های روزانه در صورت نیاز هیچ مشکلی برای تامین داروی بیماران در تعطیلات نوروزی ایجاد نخواهد داشت.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شهرداری کرمانشاه ماهی 40 میلیارد تومان حقوق پرداخت میکند