به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، کیومرث غلامی  گفت: با آغاز سال جدید و تعطیلات نوروزی میزان تردد‌ها و عبور و مرور در شهر کرمانشاه کاهش یافته است و هم اکنون در شهر گره ترافیکی وجود ندارد. او افزود: با کاهش میزان تردد شهری و خلوت شدن خیابان‌ها شاهد افزایش سرعت غیر […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، کیومرث غلامی  گفت: با آغاز سال جدید و تعطیلات نوروزی میزان تردد‌ها و عبور و مرور در شهر کرمانشاه کاهش یافته است و هم اکنون در شهر گره ترافیکی وجود ندارد.

او افزود: با کاهش میزان تردد شهری و خلوت شدن خیابان‌ها شاهد افزایش سرعت غیر مجاز خودرو‌ها توسط رانندگان در خیابان‌ها هستیم که باعث بروز حوادثی در شهر می‌شود.

رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان کرمانشاه بیان کرد: متأسفانه شب گذشته یک عابر پیاده در حال تردد در عرض بزرگراه امام خمینی (ره) بوده که با یک دستگاه خودرو برخورد می‌کند و به علت شدت جراحات وارده عابر پیاده فوت می‌شود.

غلامی بیان کرد: سرعت مجاز در بزرگراه‌ها ۸۰ کیلومتر بر ساعت و در خیابان‌های اصلی ۶۰ کیلومتر بر ساعت است و رانندگان باید در هنگام رانندگی سرعت مجاز را رعایت کنند.

او گفت: رانندگانی که از خارج شهر وارد می‌شوند باید سرعت مجاز را رعایت کرده، زیرا در ورودی‌های شهر تردد عابران پیاده و توقف‌های ناگهانی خودرو‌ها صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نقشه راه تحقق شعار سال در کرمانشاه تدوین می شود