به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  محمد حیدری گفت: بیش از ۱۰۰ گشت پلیس در محور‌ها و جاده‌های استان کرمانشاه، در راستای اجرای طرح نوروزی پلیس مستقر هستند و این گشت‌ها رفتار رانندگان را زیر نظر دارند. او با اشاره به روان بودن وضعیت ترافیکی همه محور‌های استان کرمانشاه، افزود: مسیر کرمانشاه […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  محمد حیدری گفت: بیش از ۱۰۰ گشت پلیس در محور‌ها و جاده‌های استان کرمانشاه، در راستای اجرای طرح نوروزی پلیس مستقر هستند و این گشت‌ها رفتار رانندگان را زیر نظر دارند.

او با اشاره به روان بودن وضعیت ترافیکی همه محور‌های استان کرمانشاه، افزود: مسیر کرمانشاه – صحنه، کرمانشاه – اسلام آبادغرب و اسلام آبادغرب – پل دختر در ۴۸ ساعت اخیر پرترددترین راه‌های استان بوده اند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به ممنوعیت ورود خودرو‌ها به کرمانشاه که پلاک آن‌ها مربوط به شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی است، بیان کرد: تردد آن‌ها از طریق سامانه هوشمند رصد و در صورت ورود اعمال قانون می‌شوند.

رئیس پلیس راه استان ادامه داد: طی روز‌های ۲۹ و ۳۰ اسفند، ۴۰ دستگاه خودرو در محور‌های کرمانشاه به علت ارتکاب تخلف اعمال قانون و علاوه بر آن به صورت ساعتی نیز توقیف و پس از ارشاد، اجازه تردد به آن‌ها داده شده است.

حیدری از وقوع ۱۴ سانحه جرحی طی ۴۸ ساعت گذشته در محور‌های استان کرمانشاه و زخمی شدن ۲۲ نفر در این خصوص خبر داد.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اولین بیانیه استاندارجدید کرمانشاه / ازنصب هر گونه بنر و پلاکارد که موجب اسراف می گردد امتناع ورزید