محمدرضا آمویی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وقوع یک فقره قتل در شهر کرمانشاه اظهار کرد: کاراگاهان با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری ۳۸ ساله در یکی از نقاط حاشیه‌ای کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند. وی با […]

محمدرضا آمویی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وقوع یک فقره قتل در شهر کرمانشاه اظهار کرد: کاراگاهان با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری ۳۸ ساله در یکی از نقاط حاشیه‌ای کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب قتل اعتراف کرده است، افزود: قاتل چندی پیش با مقتول ۳۵ ساله در یک مراسم عروسی درگیری لفظی پیدا کرده و از او زخم زبان شنیده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: فرد قاتل در ادامه اعترافات خود عنوان کرده که پس از ترک عروسی و از آن جایی که کینه مقتول را به دل گرفته بود با مراجعه به منزل و برداشتن یک قبضه سلاح کلاشینکف به نزدیکی منزل این شخص رفته و به محض مشاهده، وی را به رگبار بسته و متواری شده است.

وی با اشاره به کشف اسلحه قاتل ادامه داد: پس از معرفی قاتل دستگیر شده به مرجع قضائی و صدور حکم بازداشت، این شخص برای تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفته است.

آمویی خاطرنشان کرد: افزایش سعه صدر و قدرت تحمل می‌تواند از وقوع بسیاری از حوادث ناگوار جلوگیری کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرمایه‌گذاری دو میلیارد دلاری وزارت نفت در حوزه گاز وپتروشیمی کرمانشاه