فضل الله رنجبر بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نانوایی‌های کرمانشاه نباید در ایام تعطیلات نوروز به غیر روزهای تعطیلی هفتگی که طی سال برای آنها مجاز است، تعطیل باشند. وی افزود: نانوایی‌های کرمانشاه همگی سهمیه آرد نوروزی را از شرکت غله و خدمات بازرگانی دریافت کرده اند و باید […]

فضل الله رنجبر بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نانوایی‌های کرمانشاه نباید در ایام تعطیلات نوروز به غیر روزهای تعطیلی هفتگی که طی سال برای آنها مجاز است، تعطیل باشند.

وی افزود: نانوایی‌های کرمانشاه همگی سهمیه آرد نوروزی را از شرکت غله و خدمات بازرگانی دریافت کرده اند و باید طبق برنامه اعلام شده فعالیت کنند.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: فرمانداری و اتحادیه خبازان کرمانشاه بر فعالیت نانوایان در ایام تعطیلات نظارت جدی دارند و با متخلفان برخورد قاطع می‌شود.

وی از مردم خواست تا تعطیلی غیرمجاز نانوایی‌های محل سکونت خود را به فرمانداری و اتحادیه خبازان اطلاع دهند تا برخورد قانونی انجام گیرد.

رنجبر در خصوص تعطیلی و یا فعالیت واحدهای خبازی در روز ۱۳ فروردین، گفت: برای فعالیت نانوایان در این روز جلسه‌ای طی روزهای آتی برگزار می‌شود و نتیجه آن به اطلاع مردم خواهد رسید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پایان شیرین نیم فصل رافت/شهرداری آستارا غریبه آشنا لیگ دسته یک