فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ورود وسایل نقلیه دارای پلاک شهرستانهای قرمز و نارنجی به استان ممنوع است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه،فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از تصمیمات ابلاغی  ستاد ملی و استانی مدیریت کرونا تبعیت می کند گفت: خودرو‌های دارای پلاک شهرستان‌های قرمز و نارنجی […]

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ورود وسایل نقلیه دارای پلاک شهرستانهای قرمز و نارنجی به استان ممنوع است.

ورود خودرو از شهرهای قرمز و نارنجی به کرمانشاه ممنوعبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه،فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از تصمیمات ابلاغی  ستاد ملی و استانی مدیریت کرونا تبعیت می کند گفت: خودرو‌های دارای پلاک شهرستان‌های قرمز و نارنجی در صورت ورود به استان اعمال قانون و برگشت داده خواهند شد.

سردار جاویدان با اشاره به اینکه از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد هم محدودیت تردد در سطح شهرستان‌های استان اجرا می‌شود از مردم خواست تا در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

وی یکی از ماموریت‌های ویژه نیروی انتظامی را در این روز‌ها طرح نوروزی عنوان کرد و افزود: هرچند با توجه به شرایط ویژه کرونا سفر‌ها کاهش داشته است، اما  توجه به نکات ایمنی و هشدار‌های پلیس در هنگام خروج از منزل ضرروی است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توافق اولیه بارسلونا با آلابا برای عقد قرارداد